UAH 300 raised of UAH 300 goal
100 %
ДОПОМОЖИ ДІТЯМ ВТЕКТИ ВІД РАКУ: Eterna Law

Привіт. Ми – команда компанії Eterna Law. Ми усвідоблено обрали юриспруденцію своїм життєвим шляхом, тому чітко розуміємо соціальну і внутрішню відповідальність за долю держави, особливо за її найменших громадян.

Слідуючи корпоративним цінностям компанії, у своїй професійній діяльності та поза нею, наша дружня команда активно долучається до благодійних проектів. Таку життєву позицію ми завжди підтримували і будемо підтримувати надалі. Наша команда прагне залучити якомога більше небайдужих сердець у спільну, таку особливу для нас справу - допомогу дітям.

22 квітня ми біжимо на київському півмарафоні, щоб допомогти підопічним фонду Таблеточки. Наша мета – зібрати 10 000 грн для підтримки дітей з паліативної програми. Це діти, які не можуть одужати, але вони можуть жити значно краще, скільки це буде можливим. Для цього потрібні медичні препарати та витратні матеріали, які полегшують догляд за дитиною вдома.

Доброта людського серця не знає меж. Відчуйте цю доброту разом з нами. Долучайтеся до благодійної акції та допоможіть онкохворим дітям відчути себе потрібними. Кожен внесок важливий.

Допоможемо разом!

Support now
Have already supported (2)
20.04.2018
Anonymously
100 грн
23.03.2018
Anonymously
200 грн