en

Зробимо це разом: співробітники «Тева» біжать на підтримку підопічних фонду «Таблеточки»

List of donations
46
  • Зробимо це разом: співробітники «Тева» біжать на підтримку підопічних фонду «Таблеточки»
History (goal) campaign

Зовсім скоро, 9 квітня, 107 співробітників компанії «Тева Україна» бігтимуть різні дистанції в рамках Київського півмарафону. Ми присвячуємо свої забіги боротьбі з онкологічними захворюваннями та віримо, що зможемо зібрати 50 тисяч гривень для підопічних благодійного фонду «Таблеточки» до дати проведення півмарафону.

Ми знаємо, що дитячий рак виліковний. У багатьох країнах від 80 до 90% онкохворих дітей одужують завдяки своєчасній діагностиці та якісному лікуванню. Фонд «Таблеточки» прагне зробити цю статистику реальністю для України, і ми дуже хочемо підтримати їх на цьому шляху.

Тож ми маємо півтора тижні, щоб зібрати 50 тисяч гривень. Зібрані кошти будуть спрямовані на придбання медичного обладнання для лікарні «Охматдит».

Допомагайте, ми зробимо це разом! 

_______________________________

ТОВ «Тева Україна» не виступає благодійником, не надає фінансову або матеріальну підтримку Фонду. Всі пожертви будуть надані  у формі добровільних пожертв фізичних осіб на користь Фонду.

ТОВ «Тева Україна» є частиною Teva Pharmaceutical Industries Ltd., провідної міжнародної фармацевтичної компанії зі штаб-квартирою в Ізраїлі, заснованої у 1901 році. Медичними препаратами Teva щодня користується понад 250 мільйонів людей в усьому світі.

[ Close all ]