en

#ТвіЛистівка.

List of donations
9
  • #ТвіЛистівка.
History (goal) campaign

Як давно ви отримували чи надсилали справжні класичні паперові листівки?

Привіт, я Наталя і я дуже люблю листівки. Відправляти, отримувати, малювати їх. А ще більше я люблю усміхнених, веселих і здорових дітей. Пропоную вам приєднатися до моєї ініціативи і взяти участь у благодійному проекті #ТвіЛистівка і разом зібрати кошти на лікування онкохворих дітей за кордоном.

Починалася #ТвіЛистівка як проект обміну листівками між твіттерянами на честь різних свят (Новий Рік, Великдень, День незалежності України та Міжнародний день листівок) Вперше обмін новорічними листівками відбувся в 2014 році за сприянням інтернет-журналу @pertusin (https://twitter.com/pertusin) В 2015 році обмін листівками відбувся у моєму fb-профілі (https://www.facebook.com/ostranatali). Тоді обмін був приурочений до Міжнародного Дня Листівки 2016 рік проект Обміну Листівками поселився в твіттері за адресою @TwiLystivka, і вже в твіттері відбулось 16 обмінів, (до свята Миколая, Новорічні і класичні) в яких взяло участь 1300 твіттерян.

Нещодавно я подумала, що з допомогою такої дрібнички як листівка, можна робити більш масштабні та важливі речі. Наприклад, допомагати онкохворим дітям. Адже, Листівка - це прояв уваги та поваги, любові і щирості. Це мотивація до дії або просто кілька теплих слів. Відтепер, #ТвіЛистівка – це благодійний проект, діяльність якого спрямована на збір коштів через поширення листівок. З вашою допомогою я хочу зібрати 50 000грн. на лікування дітей за кордоном. Кожен, хто пожертвує мінімум 25 грн. гарантовано знайде у своїй поштовій скринці листівку (це може бути класична поштова листівка, авторська або hand made листівка, які можна збирати/колекціонувати).

Для того щоб отримати листівку вам потрібно:

- перерахувати 25 грн (у щедрості я Вас не обмежую) через кнопку "Допомогти зараз" на сторінці кампанії,

- скинути у твіттері або інстаграмі (https://twitter.com/TwiLystivka) фото/скан квитанції, та свою адресу куди відправити листівку,

--------------------------------

Остра Наталя - агент змін. Брутальний психолог, кулінар-аматор, консультант з розвитку ресторанів та управління персоналом. Творець благодійного проекту @TwiLystivka Прибічник хаотичності. Тричі мама і просто творча людина. Дякую!!!

[ Close all ]