en

#СолодкийЩедрийВівторок

List of donations
43
  • #СолодкийЩедрийВівторок
History (goal) campaign

Благодійний фонд "Таблеточки" запрошує кондитерів з усієї країни долучитися до акції #СолодкийЩедрийВівторок, метою якої є зібрання коштів для онкохворих дітей, які потребують нашої допомоги.

У 2018 році Україна офіційно стала учасницею всесвітнього благодійного руху #GivingTuesday - #ЩедрійВівторок. У рамках цієї ініціативи ми створили акцію #СолодкийЩедрийВівторок.

Приєднуйтесь до реалізації першого масштабного національного дня добра! У цей день ми пропонуємо кафе, ресторанам, кондитерам по всій країні виставити на продаж солодощі та випічку на користь підопічних фонду.

Виготовляйте "добрі смаколики" (торт, мафіни, цукерки, круасани тощо) та даруйте їх тому, хто відправить гроші на кампанію для допомоги онкохворим дітям.

Як це зробити? Дуже просто!

1) Кондитер викладає у соціальній мережі фото смаколиків з хештегом #СолодкийЩедрийВівторок або #СладкийЩедрыйВторник

2) Будь-хто може замовити десерт, оплативши його вартість на сторінці кампанії на нашому сайті й попередньо уточнивши у кондитера наявність.

3) Після оплати кондитер надсилає десерт замовнику, а онкохворі діти отримують важливу допомогу.

Приєднуйся, адже допомагати – це разом!

Щоб долучитись до акції офісам, можна скористатися спеціально підготовленими матеріалами. Завантажити їх можна за посланням goo.gl/ewD2iw
Зробити благодійний внесок ви можете за допомогою сервісу безпечних онлайн-платежів ПриватБанку «LiqPay» (Visa, MasterCard або Приват24). Для цього скористайтесь відповідною кнопкою на цій сторінці.

Долучайтесь! Адже допомагати - це разом!

[ Close all ]