UAH 3235 raised of UAH 10000 goal
33 %
Прогулянки з кавою

Всім привіт!

Мене звати Олександра Птуха. Я викладачка англійської мови та волонтерка громадського сектору з багаторічним досвідом.

Зараз активно допомагаю фонду "Таблеточки": проводжу регулярні заняття для дітей у відділеннях онкогематології та токсикології та для співробітниць фонду, перекладаю матеріали для фонду, а також ініціюю власні кампанії зі збору коштів #наТаблеточки.

Мій шлях у волонтерстві почався, коли моя мама працювала з дітками з ДЦП і почала брати мене з собою. Один з маминих підопічних став моїм другом. Через параліч вчителі недооцінювали його розумові здібності. Ми провели літо разом, спілкуючись та навчаючись у один-одного:  я в нього - доброти та оптимізму, він в мене - інформатики, математики, літератури). Вже восени він здав програму 1-3 класу школи екстерном! Я відчуваю біль від того, що його немає, навіть 10 років потому, але й радість, що ми були знайомий ... Найдивовижніше, я ніколи не бачила людей, які все розуміли і, не зважаючи ні на що, все прощали. І ще я не думаю, що хтось вміє так любити, як любив мій друг. Я дуже давно не згадувала цю історію. Важко. Склала в скриньку і сховала подалі.. Так ми часто чинимо з тими думками, які нас лякають.

Ще зі школи я знайома з Ольгою Кудиненко, засновницею "Таблеточок", слідкувала за діяльністю та проектами фонду, читала та переймалася історіями підопічних. І ці історії нагадали мені мого друга дитинства, адже вони сповнені любові та хоробрості. І так складно буває їх читати. Проте кожен з нас може допомогти!

Тому я і моя команда вирішили поділитися тим, що в нас є і тим, що ми вміємо робити: знаннями. Проводячи мовні практикуми з англійської мови у невимушеній атмосфері за чашкою кави ми хочемо зібрати 10 тисяч гривень та допомогти дітям, підопічним паліативної програми. Тим дітям, знайомство з якими - найдорожчий подарунок, який може раз і назавжди змінити життя! Зібрані кошти ми передамо на роботу команди медиків-консультатнів палліативної програми фонду (вони супроводжують усіх підопічних, підбираюсь знеболюючі препарати, консультують регіональних лікарів і т.д.)

Тож пропоную щонеділі протягом місяця збиратися в парку Шевченка, практикувати англійську з професійними викладачами, пити смачну каву і допомагати дітям. Ви можете взяти участь у "Прогулянках з кавою" та пожертвувати на користь кампанії будь-яку зручну для вас сумму. Допомагати - це просто!

1) 26.03 - Зустріч о 12.00 в парку Шевченка біля фонтану. Тема: My vision of charity.

Обговоримо нашу участь у благодійності, наше бачення благодійності та світовий досвід.

2) 02.04 Зустріч о 12.00 в парку Шевченка біля фонтану. A walk in the upper town. Прогулянки верхнім містом. В цьому році Києв приймаиме Євробачення, тому пропоную уявити себе екскурсоводами і подумати, що саме ми можемо розповісти гостям міста. Також відпрацюємо відповідь на питання: "How to get to...?", "Where can I change money?", "Do you have french fries?"

3) 09.04 Зустріч о 12.00 в парку Шевченка біля фонтану. Coffee lovers culture.

Обговоримо традиції кавування, види кави, кавові напої та їх приготування

4) 16.04 Зустріч о 12.00 в парку Шевченка біля фонтану. Love is in the air. Обговоримо романтичні стосунки, флірт, побачення. Що можна, і чого не варто говорити іноземцям, щоб Вас правильно зрозуміли.

Support now
Have already supported (6)
29.05.2017
200 грн
13.04.2017
Елена Семеген
100 грн
05.04.2017
1600 грн
29.03.2017
Anonymously
1000 грн
28.03.2017
135 грн
25.03.2017
Anonymously
200 грн