en

Допоможи дітям втекти від раку: Катя Склянченко

List of donations
30
  • Допоможи дітям втекти від раку: Катя Склянченко
History (goal) campaign

Привіт! Мене звати Катя. Я координатор освітніх програм Kyiv School of Economics. Люблю подорожі, гори, малювання, стрибки на батуті, книжки та смачну їжу.

Я щаслива мати можливість жити повним життям. І я неймовірно хочу, щоб дітки, які проходять курси хіміотерапії, також мали можливість насолоджуватись своїм життям на повну. Про рак я знаю не в теорії – одна близька мені людина з ним стикнулась - і перемогла.

Саме тому, 8 жовтня я біжу дистанцію на Wizz Air Kyiv City Marathon в складі команди фонду «Таблеточки».

Моя мета – збір коштів на препарат "Нексіум". Негативні наслідки хіміотерапії найбільше проявляються з боку кишківника, провокуючи запальні процеси у ньому. Звичайно, в такому стані кишківник не здатний повноцінно перетравлювати їжу, а дитина - отримувати усі необхідні поживні речовини. Для відновлення після курсу хіміотерапії, використовують такий препарат як "Нексіум".

Завдяки зібраним Вами коштам, ми зможемо закупити 3 пакування (30 флаконів) і тим самим, закрити половину місячної потреби у даних ліках для 14 діток з відділення інтенсивної хіміотерапії Національної дитячої спеціалізованої лікарні "ОХМАТДИТ".

Будь-який внесок є важливим. Пам'ятайте, що маленької допомоги не буває, а стати справжнім супергероєм - просто)

Приєднуйтесь!

[ Close all ]