en

ДОПОМОЖЕМО ДІТЯМ ВТЕКТИ ВІД РАКУ: ORIFLAME

List of donations
21
  • ДОПОМОЖЕМО ДІТЯМ ВТЕКТИ ВІД РАКУ: ORIFLAME
History (goal) campaign

У листопаді компанія «Оріфлейм Україна» підтримала фонд «Таблеточки» в проведенні Свята переможців для підопічних фонду. Було надзвичайно зворушливо і приємно взяти участь в такому грандіозному святі добра і надії. Це надихнуло нас підтримувати дітей, які ще рухаються до перемоги. Перемоги можуть бути різними: пробігти спортивну дистанцію, завершити етап лікування, посміхнутися в складний момент життя.

22 квітня команда співробітників і партнерів компанії візьме участь у благодійному забігу Kyiv Half Marathon, де подолає дистанції в 2, 5, 21.0975 км, а також естафету на 1 * 10 + 1 * 11.0975 км. Наша мета – допомогти зібрати 15,000 гривень на лікування дітей з онкологічними захворюваннями, підопічних благодійного фонду «Таблеточки».

Підтримайте нашу ініціативу! Допомогти малюкам, які борються за своє здоров'я, ви можете на цій сторінці, перерахувавши будь-яку зручну вам суму.

Дуже сподіваємося, що разом ми зможемо зробити так, щоб діти знову святкували свої перемоги і здорове життя. Приєднуйтесь!


Компанія Оріфлейм була заснована в 1967 році двома братами Йонасом і Робертом аф Йокнік та їхнім другом Бенгтом Хельстеном, і тепер є міжнародною косметичною компанією, що працює в більш ніж 60 країнах світу. Оріфлейм завжди підтримував тих, хто втілює свої мрії в життя. Цей принцип розповсюджується і на благодійність, якою компанія займається з моменту свого заснування.

[ Close all ]