en

Допоможемо дітям втекти від раку! Борис Даневич

List of donations
64
  • Допоможемо дітям втекти від раку! Борис Даневич
History (goal) campaign

У початковій школі я мріяв, як почну займатися бігом. Коли маєш звільнення від фізкультури через проблеми зі здоров’ям – це не так вже й просто. Але знайшов спортивну школу і почав займатися. Мій тренер казав мені, щоб я передусім добре вчився і розвивався, а спорт має в цьому допомагати. Далі вчився у Могилянці, яка привила прагнення жити і працювати законно і цивілізовано.

На початку кар’єри стикнувся з тематикою охорони здоров’я і після цього ніколи з нею не прощався. Про стан охорони здоров’я в Україні знаю з перших рук. Докладаю багато зусиль до того, щоб ситуація змінювалася і держава почала адекватно і ефективно організовувати і фінансувати цю сферу.

Я вірю, що від нас, а не від політиків і чиновників залежить, якою буде майбутня Україна, і як у ній житимуть діти. Вірю, що подолання корупції – це задача для суспільства, а не для “влади”. Ми несемо відповідальність за те, щоб не допускати корупції (ані великої, ані побутової) у своєму житті.

Знаю, що кошти на медицину, освіту, культуру, пенсії не з’являться у бюджеті самі. Тому кожен, хто чесно і законно працює, має також чесно і законно сплачувати податки.

Коштів на лікування раку не вистачає і у найбільш розвинених держав. Тому надзвичайно важливою була і залишатиметься благодійна підтримка.

Дуже зрадів отримавши запрошення від Таблеточкок взяти участь у проекті зі збору коштів для діток, які хворіють на рак крові. Маючи дитину, я став гостріше відчувати, як сильно дітки потребують захисту і підтримки. Особливо, коли стається хвороба і біль.

Я звертаюся до небайдужих із закликом підтримати підопічних Фонду Таблеточки і зібрати щонайменше 100 000 грн. на ліки і лікування. Але я абсолютно свідомо звертаюся лише до тих небайдужих, які можуть щиро сказати: ми законно і етично заробили гроші, сплатили податки і тепер хочемо допомогти. Знаю, що це непроста задача, бо у нашій країні все ще домінують інші погляди.

Проте я переконаний, що це надзвичайно важливо, коли люди, для яких законність і етика є нормою, допомагають тим, кому держава все ще не спроможна допомагати.

Мене надихає, що 9 жовтня я бігтиму напівмарафон із думкою про те, що діткам із онкологічними захворюваннями дають шанс жити і вилікуватися свідомі люди, яким не доводиться шукати компромісів із сумлінням. Дуже хочу довести собі і іншим, що таких людей насправді все більше. 

____________________________________________________

Борис Даневич, адвокат і партнер юридичної фірми MARCHENKO DANEVYCH

У школі і в університеті займався бігом.

Після навчання у Могилянці, вже понад 13 років практикує право, з 2008 року – як партнер юридичних фірм. Багато років консультує і представляє найбільші світові компанії, що працюють у сфері охорони здоров’я і фармацевтики. Багато часу приділяє питанням реформування охорони здоров’я і фармацевтичного сектору.

В останні роки визнавався за оцінкою Клієнтів і колег найкращим юристом України у сфері охорони здоров’я і фармацевтики.

У професійному і особистому житті пропагує законність, цивілізованість і етичність. Особливий акцент робить на законності та етичності роботи юристів і адвокатів, а також подоланні корупції в Україні.

Нещодавно став татом чудової маленької дівчинки Ані.

[ Close all ]