en

День Лимонаду 2019

List of donations
24
  • День Лимонаду 2019
History (goal) campaign

Друзі!

Зовсім скоро наша найбільша, найосвіжаючіша й найсмачніша акція – День лимонаду. 
З 2015 року завдяки учасникам Дня лимонаду понад 300 онкохворих дітей отримали допомогу на суму понад 1 970 000 грн!

З 9-го серпня тисячі любителів лимонаду по всій країні об'єднаються, щоб зібрати кошти на допомогу онкохворим дітям. Ми хочемо продовжити смачну традицію разом із вами!

Як це працює?

Легко! Для проведення Дня лимонаду потрібні лише настрій і бажання організувати свій благодійний захід, де буде продано лимонад на користь підопічних фонду. Наприклад, ярмарок у вас в офісі, пікнік для сусідів, сімейне свято з дітлахами та друзями. Також, ви можете підсолодити свято домашньою випічкою або іншими смаколиками.

Провести захід можна у будь-який день серпня, починаючи з 9-го числа.

Перерахувати зібрані кошти можна наступним чином:

- Переказавши на цю кампанію

- Готівкою в офісі фонду

Якщо ви влаштовуєте свято в офісі, ваша компанія також може перерахувати кошти на рахунок фонду та картку Приватбанку (див. інфо в пораднику (ст.6))

Щоб ваша підготовка пройшла швидко й весело, ми підготували порадник та шаблони інформаційних матеріалів про акцію (плакати, стіролочки-вказівники, цінники тощо), які ви можете роздрукувати у потрібній кількості. Усі матеріали за посиланням.

Ви з нами? :)

Будь ласка, лист про участь та запитання надсилайте на адресу [email protected]  із позначкою «День Лимонаду 2019». У листі вкажіть ім’я та прізвище організатора, місто й дату проведення заходу.

Ми пропонуємо знову весело провести час і гуртом наблизити одужання наших маленьких борців за життя. 

Приєднуйтесь, адже допомагати — це разом!

Також, приходьте за склянкою найдобрішого лимонаду до закладів, які проводять благодійну акцію у вашому місті. Знайти їх можна на мапі за посиланням bit.ly/karta-dl-2019 

[ Close all ]