UAH 19852 raised of UAH 19852 goal
100 %
Допоможи дітям втекти від раку: «Датагруп»

Привіт. Ми - «Датагруп Run Team» і ми беремо участь у осінньому Wizz Air Kyiv City Marathon 8 жовтня. Наша команда підтримує БФ «Таблеточки» та їхніх підопічних і збирає кошти для проведення семінару з паліативної медичної допомоги. Цей семінар дозволить покращити комунікацію між лікарями та батьками маленьких пацієнтів - дітей, яких не можна вилікувати, але яким ще можна допомогти.

Повідомляти погані новини складно. Особливо, якщо це пов’язано із життям дитини: як сказати батькам, що їхня дитина невиліковно хвора і її час іде на місяці, дні, години? Мабуть, немає такої універсальної фрази, але є цілий підхід у медицині, який називається паліативна допомога

Паліативні лікарі та медсестри знаходять індивідуальний підхід до маленьких пацієнтів. Це дозволяє полегшити їхні страждання не тільки лікуванням болю та симптомів, а й наданням психосоціальної та духовної підтримки їм та їхнім рідним.

Система паліативної допомоги в Україні тільки починає розвиватися, тому і фахівців у цій сфері поки що замало. Але ж паліативних хворих від цього не менше і тому лікарям доводиться вчитися комунікувати із пацієнтами і їхніми родичами на власному досвіді, або ж на поодиноких навчальних заходах. 

Фонд «Таблеточки» вже вдруге організовує для українських лікарів семінар з комунікацій у паліативній сфері. Бажаючих потрапити туди чимало і тому усі лекції будуть записуватися для вільного розповсюдження. На семінарі лікарі ділитимуться досвідом із вітчизняними та закордонними колегами та отримають нові знання з паліативу, що в подальшому допоможе не одній дитині та сім’ї.

«Датагруп», як соціально-відповідальний бізнес, хоче підтримати цей проект і привернути увагу громадськості до важливості та необхідності навчання лікарів новим методикам паліативної медичної допомоги для дітей. На жаль, не всі дітки мають шанс одужати, тому вони та їхні рідні повинні бути сильними. Давайте подаруємо дітям шанс прожити, відведений для них час, щасливо, безтурботно і по-дитячому!


«Датагруп» — провідна компанія на ринку телекомунікаційних послуг. Основним напрямком діяльності є організація каналів передачі даних і підключення до мережі Інтернет, послуги фіксованого і цифрового телефонного зв’язку, розміщення обладнання та супутникового зв’язку, організація відеоконференцій та відеонагляду, надання послуг із кіберзахисту та хмарних рішень.

Support now
Have already supported (35)
01.09.2017
Anonymously
500 грн
04.09.2017
Anonymously
50 грн
04.09.2017
Anonymously
20 грн
04.09.2017
Anonymously
50 грн
05.09.2017
Леха
100 грн
06.09.2017
Anonymously
50 грн
06.09.2017
Anonymously
100 грн
06.09.2017
Anonymously
200 грн