en

Благодійний показ вистави «Оскар»

List of donations
17
  • Благодійний показ вистави «Оскар»
History (goal) campaign

27 вересня о 19:00 Київський академічний театр ляльок запрошує вас переглянути благодійний показ вистави «Оскар».

Всім благодійникам, які зроблять внесок понад 150 грн, напередодні вистави буде надіслано запрошення, яке дає можливість відвідати подію. Будь ласка, вкажіть актуальну e-mail адресу при здійсненні внеску.

На вас чекають 12 щемливих, щирих, кумедних листів десятирічного невиліковно хворого хлопчика на ім'я Оскар. Кожен з листів це звернення до Творця, просякнуте щирістю, іноді відчаєм, але більше — радістю відкриття цього неймовірного світу. У цих листах герой проживе ціле життя, наповнене ейфорією дорослішання, стриманістю зрілості та мудрістю старіння. 

Свої останні 12 днів життя Оскар проведе у товаристві доволі непересічної пані — Рожевої Пані, котра і вигадала для хлопчика таку гру, аби він відчув усю повноту цього чудового дару — життя. Адже неважливо, скільки днів у твоєму житті, важливо, скільки життя у твоїх днях. 

«Ми ставили виставу про те, яке прекрасне життя, — у всіх її проявах, навіть у хворобі. Мені хотілося, щоб це була історія саме про любов до життя» — режисер Михайло Урицький.

Дана вистава – лауреат премії «Київська пектораль» в  номінації «Краща вистава» та «Краща режисерська робота».

Усі зібрані кошти підуть на допомогу підопічним фонду «Таблеточки» – онкохворим дітям.

[ Close all ]