en

Birthday gift

List of donations
32
  • Birthday gift
History (goal) campaign

Привіт, мене звати Катя. Коли я загадувала бажання на день народження в дитинстві, то свічки треба було задувати швидко, тому, зазвичай, я загадувала, щоб у всіх все було добре. Для мене це було важливо тоді. Це залишається важливим і зараз. Але я розумію, що для добробуту потрібне не просто загадане бажання, а дія.

О-от мені виповниться 25 і мої бажання цього разу швидко сформувались: мені потрібна ваша допомога. Я хочу подарунок за 10000 грн. Для однієї дитини з дитячої обласної лікрані міста Миколаїв, відділення онкогематології потрібен препарат Альбумін. Критичне зниження рівня альбуміну в крові призводить до тяжких наслідків, а саме порушення функції нирок, набряків, пониження тиску, що може мати летальні наслідки. Альбумін є незамінним компонентом крові, а його різке зниження спостерігається у дітей, які проходять хіміотерапію і часто єдиним способом його нормалізації є інфузія даного препарату.

Привітати мене і допомогти дітям можна прямо тут, скориставшись кнопкою "Допомогти зараз".

Перераховані вами кошти одразу йтимуть до благодійного фонду «Таблеточки».

Пам'ятайте, що замалої допомоги не буває.

Друзі, я шалено вдячна, що ви завжди такі фантастичні і підтримуєте мене. Тому зараз я хочу, щоб ви підтримали діток, ставши спражніми супергероями.

[ Close all ]