en

#AnnaIslamovaBirthdayCharity

List of donations
15
  • #AnnaIslamovaBirthdayCharity
History (goal) campaign

Право на життя має кожен! Це безцінна істина, закріплена міжнародним законодавством та конституціями більшості незалежних демократичних держав. Однак, рак байдужий до конвенцій та кодексів, він посягає на життя маленьких українців і часто перевага виявляється на його боці.

Та це не привід для бездіяльності.

Сьогодні, у свій День Народження, я молю Бога і щиро бажаю одного, аби маленькі життя були врятовані. Я точно знаю, що це нам під силу. Кожен з нас може стати провідником у допомозі для малюків, яким випало таке складне випробовування – захворіти на рак.

У щоденній боротьбі з недугою підопічним дитячої лікарні «ОХМАТДИТ» постійно потрібні інфузійні системи (Terumo Terufusion) - приладдя для вливання кровозамінників та інфузійних розчинів. Це предмети одноразового використання, які коштують не так дорого як ліки, але використовуються в таких масштабах і з такою швидкістю, що відділення не завжди може впоратися з необхідними об´ємами.

Тому сьогодні, в день коли усе загадане обов’язково збувається, я запускаю свою ініціативу #AnnaIslamovaBirthdayCharity, спрямовану на підтримку проекту благодійного фонду «Таблеточки» - «Медичні витратні матеріали».

Інфузійні системи потрібні кожного дня, лікування без них неможливе. Тож хай усі букети і подарунки, якими ви хотіли висловити свої вітання, зміняться на пожертвування заради мрії: безперервного та якісного лікування дітей з онкологічними захворюваннями в Україні.

Будь-яку комфортну суму на придбання медичних засобів Ви можете залишити тут.

Дякую!

[ Close all ]