Добре весілля
Весілля змінює життя молодих. І може змінити ще тисячі дитячих життів ❤️

Традиційно гості приходять на весілля з квітами. Часто відразу після весілля молодята вирушають у медову подорож, а квіти роздають або залишають у місці святкування.

Запропонуйте своїм гостям добру альтернативу. Адже замість квітів можна зробити інший значущий подарунок — благодійний внесок, який допоможе дітям перемогти рак. Усі внески та побажання від гостей ви побачите на сторінці вашої кампанії.
Як організувати кампанію — поради молодятам
1. Щоб створити весільну кампанію, натисніть Створити кампанію та слідуйте інструкції.

2. Запропонуйте вашим гостям замінити звичні весільні букети на благодійні внески для допомоги дітям. Разом ви подаруєте їм сили для одужання ❤️

Інформацію про вашу кампанію ви можете розмістити у вигляді QR-коду на запрошенні. Наша координаторка надішле вам його після реєстрації кампанії, або згенеруйте код самостійно на доступному сервісі, наприклад тут.

3. Розповідайте про вашу ініціативу у соціальних мережах, додаючи посилання на кампанію. Запропонуйте знайомим привітати вас у такий чудовий спосіб ❤️ Ви відчуєте їхнє турботу, а діти отримають ще більше допомоги для одужання.

Для натхнення — ділимося з вами прикладами пар, які зробили свій особливий день ще теплішим: Весілля Кузіних, Віта та Льоша.
Нехай ваш особливий день буде сповнений любові та добра!