Питання і відповіді

1. Кому належить онлайн-платформа super.tabletochki?

super.tabletochki.org – онлайн-платформа для збору благодійних внесків благодійного фонду «Таблеточки». Це найбільший в Україні фонд допомоги онкохворим дітям, який працює з 2011 року. Фонд не належить жодній з політичних партій, комерційних організацій або впливовим особам та фінансується за рахунок благодійних внесків від фізичних та юридичних осіб. Інформація про фонд і його підопічних є на сайті tabletochki.org.

2. Хто може організувати кампанію зі збору коштів на super.tabletochki?

Організувати кампанію зі збору коштів на допомогу онкохворим дітям може кожен: і приватна особа, і компанія друзів чи колег – незалежно від віку або країни проживання. При створенні кампанії на платформі просто оберіть той формат, який підходить для вашої ситуації.

3. Як будуть витрачені зібрані гроші?

Всі гроші, зібрані через платформу super.tabletochki, будуть направлені на потреби підопічних фонду «Таблеточки». Це оплата ліків, витратних матеріалів для дітей адресно і для онковідділень, оплата обстежень, психологічні консультації, паліативна допомога тощо. З повним переліком проєктів фонду «Таблеточки» ви можете ознайомитися на tabletochki.org/napryamky.

4. Де я можу побачити звіт про використання зібраних коштів?

Після завершення кампанії ви отримаєте квартальний звіт фонду на той email, який вкажете під час реєстрації.

5. Чи можна тут зібрати гроші на особисті потреби або на користь інших організацій?

На онлайн-платформі super.tabletochki можна вести кампанію зі збору коштів виключно на допомогу виключно онкохворим дітям – підопічним фонду «Таблеточки».

6. Що необхідно для того, щоб почати кампанію зі збору коштів?

Щоб розпочати збір, вам необхідно зареєструватися і створити власну кампанію на платформі. Для натхнення ви можете ознайомитись із прикладами існуючих кампаній тут super.tabletochki.org/uk/campaigns. Якщо ви маєте цікаву ідею, але поки не знаєте, як підійти до реалізації, – будь ласка, напишіть деталі на volunteer@tabletochki.org і ми разом продумаємо, як втілити її в життя.

7. Яку суму мені варто вказати у цілі збору?

Ви можете вказати будь-яку суму. Ми радимо орієнтуватися на кількість друзів і знайомих, яких ви плануєте долучити, а також на масштаб заходу. Ви завжди можете змінити ціль під час кампанії.

8. Що буде, якщо я не досягну мети кампанії та зберу менше грошей?

Маленької допомоги не буває. Яким би не був результат кампанії, діти отримають допомогу – і це головне. Для сімей онкохворих дітей це безцінна підтримка. Внески, які були зроблені через вашу кампанію, одразу потрапляють на розрахунковий рахунок фонду і перетворюються на допомогу. Після завершення кампанії ви разом з благодійниками, які підтримали її, отримаєте на і-мейл квартальний звіт. Також всі кампанії залишаються на платформі постійно, тому навіть після їхнього офіційного завершення на них можна робити благодійні внески.

9. Платіж не пройшов, що робити?

Іноді платіж не проходить ось чому:
- на картці перевищений денний/місячний ліміт на оплату в інтернеті;
- термін дії картки закінчився;
- на картці недостатньо коштів.

Якщо з цима пунктами все в порядку, а платіж все одно не вдається зробити, напишіть нам, будь ласка, на support@tabletochki.org.

10. Чи можна зробити внесок на платформі через PayPal або картою іноземного банку?

Так, благодійні внески на цій платформі приймаються з карт українських та іноземних банків. Якщо раптом ваш платіж не проходить, напишіть нам на support@tabletochki.org. Або перекажіть кошти через GlobalGiving чи JustGiving за посиланням на tabletochki.org/dopomogty.

11. Чи прийде співробітник фонду «Таблеточки» на мій захід?

Зазвичай співробітники фонду не беруть участі в приватних заходах зі збору коштів. Адже мета останніх у тому, щоб волонтери самі залучали друзів і колег до допомоги та поширювали культуру благодійності.

12. Де я можу отримати додаткову інформацію про фонд «Таблеточки»?

Вся інформація про роботу фонду «Таблеточки» розміщена на сайті tabletochki.org. Якщо там ви не знайдете відповідь на ваше запитання, будь ласка, напишіть нам на info@tabletochki.org.

13. З ким я можу проконсультуватися про ведення своєї кампанії? Де я можу отримати додаткові матеріали?

Наш координатор з волонтерського фандрейзингу завжди готовий проконсультувати вас, підказати, як краще все організувати, та надати додаткові матеріали. Просто напишіть на info@tabletochki.org.

14. Як швидко після створення я побачу свою кампанію на платформі?

Вона буде опублікована після перевірки координатором. Зазвичай верифікація займає до одного робочого дня.

Не знайшли відповіді на Ваше запитання? Поставте його нам!