Питання і відповіді

1. Кому належить онлайн-платформа super.tabletochki?

super.tabletochki.org – онлайн-платформа для збору благодійних внесків благодійного фонду «Таблеточки». Це найбільший в Україні фонд допомоги дітям, які борються з раком. Він працює з 2011 року. Фонд не належить жодній з політичних партій, комерційних організацій або впливовим особам та фінансується коштом благодійних внесків від фізичних та юридичних осіб. Інформація про фонд і його підопічних є на сайті tabletochki.org.

2. Хто може організувати збір коштів на super.tabletochki?

Організувати збір коштів на допомогу дітям, які долають рак, може кожен: і приватна особа, і компанія друзів чи колег – незалежно від віку або країни проживання. При створенні збору на платформі просто оберіть той формат, який підходить для вашої ситуації.

3. Як будуть витрачені зібрані гроші?

Всі гроші, зібрані через платформу super.tabletochki, будуть направлені на потреби підопічних фонду «Таблеточки». Це оплата ліків, витратних матеріалів для дітей адресно і для онковідділень, оплата обстежень, психологічні консультації, паліативна допомога тощо. З повним переліком проєктів фонду «Таблеточки» ви можете ознайомитися на tabletochki.org/napryamky.

4. Де я можу побачити звіт про використання зібраних коштів?

Після завершення збору ми будемо ділитися з вами і усіма, хто долучився до вашого збору, історіями про те, як працює допомога дітям і про те, які зміни можливі завдяки вашій чуйності.

5. Чи можна тут зібрати гроші на особисті потреби або на користь інших організацій?

На онлайн-платформі super.tabletochki можна вести збір коштів виключно на допомогу підопічним фонду «Таблеточки» - дітям, які борються з раком.

6. Що необхідно для того, щоб почати кампанію зі збору коштів?

Щоб розпочати збір, вам необхідно зареєструватися і створити власну кампанію на платформі. Для натхнення ви можете ознайомитись із прикладами існуючих кампаній тут super.tabletochki.org/uk/campaigns. Якщо ви маєте цікаву ідею, але поки не знаєте, як підійти до реалізації, – будь ласка, напишіть деталі на volunteer@tabletochki.org і ми разом продумаємо, як втілити її в життя.

7. Яку суму мені варто вказати у цілі збору?

Ви можете вказати будь-яку суму. Ми радимо орієнтуватися на кількість друзів і знайомих, яких ви плануєте долучити, а також на масштаб заходу. Ви завжди можете змінити ціль під час кампанії.

8. Що буде, якщо я не досягну мети збору та зберу менше грошей?

Маленької допомоги не буває. Яким би не був результат збору, діти отримають допомогу – і це головне. Для сімей дітей, які борються з раком, це безцінна підтримка. Внески, які були зроблені через ваш збір, одразу потрапляють на розрахунковий рахунок фонду і перетворюються на допомогу. Після завершення збору ми будемо ділитись з вами і усіма, хто долучився до вашого збору, історіями про те, як працює допомога дітям і про те, які зміни можливі завдяки вам. Також всі збори залишаються на платформі постійно, тому навіть після їхнього офіційного завершення на них можна робити благодійні внески.

9. Платіж не пройшов, що робити?

Іноді платіж не проходить — ось чому це могло статися:
- на картці перевищений денний/місячний ліміт на оплату в інтернеті;
- термін дії картки закінчився;
- на картці недостатньо коштів.

Якщо з цими пунктами все в порядку, а платіж все одно не вдається здійснити, напишіть нам, будь ласка, на support@tabletochki.org.

10. Чи можна зробити внесок на платформі через PayPal або картою іноземного банку?

Так, благодійні внески на цій платформі приймаються з карт українських та іноземних банків. Якщо раптом ваш платіж не проходить, напишіть нам на support@tabletochki.org. Або перекажіть кошти через GlobalGiving чи JustGiving за посиланням на tabletochki.org/dopomogty.

11. Чи прийде співробітник фонду «Таблеточки» на мій захід?

Зазвичай співробітники фонду не беруть участі в приватних заходах зі збору коштів. Адже мета останніх у тому, щоб волонтери самі залучали друзів і колег до допомоги та поширювали культуру благодійності.

12. Де я можу отримати додаткову інформацію про фонд «Таблеточки»?

Вся інформація про роботу фонду «Таблеточки» розміщена на сайті tabletochki.org. Якщо там ви не знайдете відповідь на ваше запитання, будь ласка, напишіть нам на info@tabletochki.org.

13. З ким я можу проконсультуватися про ведення свого збору? Де я можу отримати додаткові матеріали?

Наш координатор з волонтерського фандрейзингу завжди готовий проконсультувати вас, підказати, як краще все організувати, та надати додаткові матеріали. Просто напишіть на info@tabletochki.org.

14. Як швидко після створення я побачу свій збір на платформі?

Він буде опублікований після перевірки координатором. Зазвичай верифікація займає до одного робочого дня.

Не знайшли відповіді на Ваше запитання? Поставте його нам!