Всім привіт!
Мене звати Олександра Птуха. Я викладачка англійської мови та волонтерка громадського сектору з багаторічним досвідом.
Зараз активно допомагаю фонду "Таблеточки": проводжу регулярні заняття для дітей у відділеннях онкогематології та токсикології та для співробітниць фонду, перекладаю матеріали для фонду, а також ініціюю власні кампанії зі збору коштів #наТаблеточки.
Мій шлях у волонтерстві почався, коли моя мама працювала з дітками з ДЦП і почала брати мене з собою. Один з маминих підопічних став моїм другом. Через параліч вчителі недооцінювали його розумові здібності. Ми провели літо разом, спілкуючись та навчаючись у один-одного: я в нього - доброти та оптимізму, він в мене - інформатики, математики, літератури). Вже восени він здав програму 1-3 класу школи екстерном! Я відчуваю біль від того, що його немає, навіть 10 років потому, але й радість, що ми були знайомий ... Найдивовижніше, я ніколи не бачила людей, які все розуміли і, не зважаючи ні на що, все прощали. І ще я не думаю, що хтось вміє так любити, як любив мій друг. Я дуже давно не згадувала цю історію. Важко. Склала в скриньку і сховала подалі.. Так ми часто чинимо з тими думками, які нас лякають.
Ще зі школи я знайома з Ольгою Кудиненко, засновницею "Таблеточок", слідкувала за діяльністю та проектами фонду, читала та переймалася історіями підопічних. І ці історії нагадали мені мого друга дитинства, адже вони сповнені любові та хоробрості. І так складно буває їх читати. Проте кожен з нас може допомогти!
Тому я і моя команда вирішили поділитися тим, що в нас є і тим, що ми вміємо робити: знаннями. Проводячи мовні практикуми з англійської мови у невимушеній атмосфері за чашкою кави ми хочемо зібрати 10 тисяч гривень та допомогти дітям, підопічним паліативної програми. Тим дітям, знайомство з якими - найдорожчий подарунок, який може раз і назавжди змінити життя! Зібрані кошти ми передамо на роботу команди медиків-консультатнів палліативної програми фонду (вони супроводжують усіх підопічних, підбираюсь знеболюючі препарати, консультують регіональних лікарів і т.д.)
Тож пропоную щонеділі протягом місяця збиратися в парку Шевченка, практикувати англійську з професійними викладачами, пити смачну каву і допомагати дітям. Ви можете взяти участь у "Прогулянках з кавою" та пожертвувати на користь кампанії будь-яку зручну для вас сумму. Допомагати - це просто!
1) 26.03 - Зустріч о 12.00 в парку Шевченка біля фонтану. Тема: My vision of charity.
Обговоримо нашу участь у благодійності, наше бачення благодійності та світовий досвід.
2) 02.04 Зустріч о 12.00 в парку Шевченка біля фонтану. A walk in the upper town. Прогулянки верхнім містом. В цьому році Києв приймаиме Євробачення, тому пропоную уявити себе екскурсоводами і подумати, що саме ми можемо розповісти гостям міста. Також відпрацюємо відповідь на питання: "How to get to...?", "Where can I change money?", "Do you have french fries?"
3) 09.04 Зустріч о 12.00 в парку Шевченка біля фонтану. Coffee lovers culture.
Обговоримо традиції кавування, види кави, кавові напої та їх приготування
4) 16.04 Зустріч о 12.00 в парку Шевченка біля фонтану. Love is in the air. Обговоримо романтичні стосунки, флірт, побачення. Що можна, і чого не варто говорити іноземцям, щоб Вас правильно зрозуміли.