Зібрано 6400 грн з необхідних 10000 грн
64 %
Добро в подарунок

Мене звуть Ольга і 27 жовтня мені виповниться 28 років. В нашій культурі є традиція на свята робити подарунки. Бажано дарувати саме те, що зробить іменинника хоч трохи щасливішим. Тому цього року я хочу попросити у вас грошей. Не тому, що я жадібна чи меркантильна, а тому що вони можуть допомогти знову і знову втілювати в життя проект, який я вважаю важливим.

Отож, мені потрібно 10 000 грн, на проведення психологічних семінарів «Тримайте двері відкритими». А тепер давайте послідовно, у форматі FAQ.

Що це за семінар? Це зустріч батьків, які втратили свою дитину через онкологію, з психологом. Така собі терапевтична група. Вона дає змогу батькам познайомитись між собою, поділитися досвідом та своїми емоціями, зрозуміти що вони не одинокі й не повинні відокремлюватися від світу. Знайти сенс і сили жити далі. Чому на це потрібні гроші? Як і будь-яка організована подія Психологічний семінар складається з купи різних елементів. Для його проведення потрібне і комфортне приміщення (не можливо психологічно розкритися на холоді, коли навколо тебе постійно шмигають люди), і харчування (батьки приїжджають на цілий день), і логістика (наприклад, доставка їжі, оплата проїзду іногороднім батькам, які цього потребують, тощо) і матеріалів для майстер-класів (один з елементів семінару – арт-терапія)... Багато що допомагають забезпечити партнери фонду, але на деякі речі потрібні кошти.

Чи не здається тобі, що це завелика сума? Ні. Як приклад – в мене трохи більше тисячі друзів на фейсбуці. Якщо кожен скинеться хоча б по 10 грн – ми вже назбираємо цю суму. Але ніхто не заважає вам перевести й більшу пожертву, головне щоб це було комфортно. А як ти причетна до цих семінарів? Ще з першого семінару я присутня як волонтерка. У багатьох в сім'ї не одна дитина, я декілька.

Коли батьки загиблої дитини приїжджають на семінар їм часто немає с ким залишити інших своїх дітей. Тут і з'являюсь я та допомагаю облаштувати дозвілля для малих – ми ходимо гуляти, граємо в настільні ігри та робимо усілякі чудернацькі штуки з паперу. Як допомогти?

По-перше, натисніть на сайті кнопку «Допомогти зараз» і переведіть будь-яку комфортну суму на цей проект.

По-друге, зробіть репост, щоб якнайбільше людей мали змогу дізнатися про Психологічний семінар.

По-третє, якщо у вас є ідеї та можливості допомогти ще якось (з приміщенням, харчуванням, дозвіллям, тощо) – напишіть мені в особисті повідомлення в фейсбуці (https://www.facebook.com/oiianka) і ми щось вигадаємо.

Дякую!

Допомогти зараз
Вже допомогли дітям (32)
22.10.2018
Анонімно
20 грн
22.10.2018
Vdovytsia Valeriia
50 грн
22.10.2018
Анонімно
500 грн
22.10.2018
Николай
100 грн
22.10.2018
Анонімно
50 грн
<3
22.10.2018
Анонімно
50 грн
22.10.2018
Андрей Иванов
200 грн
22.10.2018
Анонімно
35 грн