ru

Врятуй супергероя або допоможи дітям втекти від раку

Список пожертвований
340
  • Врятуй супергероя або допоможи дітям втекти від раку
История (цель) кампании

Привіт. Ми, два друга (Андрій та Антон) з передмістя Києва - Українка, вже понад два роки систематично займаємось бігом та тріатлоном й беремо участь в змаганнях по всій Україні та Європі. В минулому році ми вирішили створити бігову благодійну кампанію Врятуй супергероя й один раз на тиждень, протягом 2018 року, організовували у своєму місті та інколи в Києві невеликі пробіжки, для участі в яких необхідно було внести мінімальну суму в 50 грн. За неповний рік наша кампанія зібрала 44 000 грн на допомогу онкохворим дітям.

У 2019 році ціль нашої благодійної кампанії - допомога онкохворим дітям, якими опікується благодійний фонд “Таблеточки” та збір 50 000 тис. грн (до кінця 2019 року), які підуть на допомогу одному з 12 проектів фонду.

Щоб досягнути цього, ми запускаємо челендж,  для участі в якому вам потрібно буде зробити грошовий внесок раз на місяць та пробігти як можна більшу відстань, щоб поборотись за призи. Звісно, не обійдеться без традиційних недільних пробіжок, але в цьому році вони будуть проводитись один раз на місяць.

Якщо у вас є бажання допомогти нашій кампанії, але немає можливості приєднатись - ласкаво просимо, ви можете перерахувати будь-яку суму або зв'язатись з нами, якщо є якісь пропозиції або ідеї.

Слідкуйте за оновленнями та останніми новинами - fb.com/savesuperhero

[ Закрыть все ]