ru

Цей особливий день!

Список пожертвований
9
  • Цей особливий день!
История (цель) кампании

Склалася в мене гарна традиція щороку до Дня народження ставити собі одну мандрівну мету і створювати краудфандингову компанію, щоб ту мету втілити в життя.

Але цей рік інший... За останні місяці наша планета подавала сигнали виживання: одні з сильніших пожеж в Австралії, загроза вимирання деяких видів тварин, глобальна пандемія, економічна рецесія і багато локальних катаклізмів, які людство переживає в паніці. Ще під новий рік я думала, як було б круто цього року втілити в життя Burning Man і побувати в американському місті-утопії, але зараз я відчуваю, що цей задум не на часі.

Насправді, на часі та хвороба, про яку ми всі за панікою забули, а вона робить людей вразливішими до інфекцій в ці буремні часи. Ми інколи перемагаємо битви, але ще не виграли основну війну... з онкологією. Два роки тому, в березні, за декілька тижнів до мого свята, рак легень забрав від мене рідну людину і лишив болючий шрам в серці...Я не забуду ту боротьбу, що ми мали, як і не забуду що сотні тисяч людей продовжують боротися з ним щодня і їм потрібна наша допомога та підтримка. Тому, краудфандинговій компанії цього року бути, проте вона буде спрямована не на дослідження світу, а на боротьбу за життя!

Моя мета зібрати 5,000 гривень, що покриє один день лікування пацієнта відділення інтенсивної терапії або ж два флакони протипухлинного препарату. Це крапля в морі, але яка ж важлива для тих, хто в щоденній боротьбі за ковток повітря і посмішку коханої людини.

Дякую, що ви зі мною і робите неймовірні речі в цей особливий День Народження❣️

[ Закрыть все ]