ru

Перемагати вдруге складно. Міші потрібна ваша допомога

Список пожертвований
206
  • Перемагати вдруге складно. Міші потрібна ваша допомога
История (цель) кампании

Ваша допомога потрібна онкохворим дітям, і ми просимо вас зробити благодійний внесок. Він наблизить до одужання дітей, які зараз змагаються із хворобою. Як Міша.

Міша — семирічний хлопчисько із нашого підопічного онковідділення в Миколаєві. Одного разу він вже переміг рак. Через три роки хвороба повернулась, і родина знову долає складний шлях.

У вересні Міша пішов до першого класу. Провчився десять днів, встиг подружитись з однокласниками і з’ясувати, які предмети він обожнює, а які — такі собі, але ж нікуди їх не подіти. А потім контрольні аналізи показали рецидив.
Повертатись до палати було важко, за роки ремісії Міша забув лікарню і біль. Він засумував за друзями і школою, втратив настрій і апетит. Через дію гормонів навіть якась дрібниця здатна засмутити або роздратувати.
Найскладніше зараз — дивитись на весну крізь вікно. Хіміотерапія не відпускає далеко, з крапельницею можна вийти хіба що в коридор. Міша з його новими лікарняними друзями так і робить: тягнуть до коридору стільці і влаштовують посиденьки. Усе краще, ніж в палаті. Крапельниці слухняно повзуть за дітлахами, і поки ті діляться один з одним секретами і мріями, апарати тихенько рахують краплі препаратів.

Ці препарати не завжди бувають в лікарні, і батькам доводиться їх купувати. А для цього — шукати гроші. Лікувати рак дорого і не під силу родинам.
Міші прямо зараз потрібен альбумін — препарат крові, без якого у організм не впорається із хворобою. Один флакон коштує 1750 гривень, а на курс лікування їх потрібно декілька. Цей самий препарат потрібен і іншим дітям у відділенні — 50 флаконів для 12 дітей. І ми просимо вас допомогти.

Робіть благодійний внесок сьогодні і даруйте Міші і таким дітям, як він, шанс швидше визволитись з полону крапельниць.

[ Закрыть все ]