ru

Найкращий подарунок до Дня Народження - добра справа.

Список пожертвований
1
  • Найкращий подарунок до Дня Народження - добра справа.
История (цель) кампании

Давайте зробимо щось хороше разом. Меркантильності та егоїзму вдосталь усюди в цьому шаленому світі. Дуже хочу, щоб цей 29-й День Народження приніс подарунки не лише мені, а допоміг ще комусь стати хоч на крихту щасливішим/щасливішою.

Допоможіть мені у здійсненні цієї мрії. Щороку у понад тисячі дітей в Україні виявляють рак. Благодійний фонд «Таблеточки» з 2011 року щоденно допомагає українським родинам перемагати рак, а лікарям — рятувати життя онкохворих дітей. Місія фонду – створювати умови для якісної медичної, психологічної допомоги та повноцінного життя онкохворих дітей та їхніх родин в Україні під час та після лікування.

Зараз, коли всі сили мобілізовані на боротьбу з пандемією, як ніколи нашої допомоги потребують маленькі герої, які ведуть свою боротьбу ще й з жахливим монстром-раком. Гроші збиратимуться не на конкретний препарат, що пов'язано з особливостями лікування підопічних фонду (іноді препарат не підходить, чи необхідний в іншій кількості). Ми збиратимемо кошти для здоров'я та комфорту дітей. В якій би таблетці чи крапельниці воно не знаходилось.

Починати вітати мене і допомогти дітям можна прямо тут, скориставшись кнопкою "Допомогти зараз". Перераховані вами кошти одразу йтимуть до благодійного фонду «Таблеточки». Пам'ятайте, що маленької допомоги не буває. Завжди ваша, з любов'ю та вдячністю від щирого серця, іменинниця Христя.

[ Закрыть все ]