ru

Ліки для найкращих друзів

Список пожертвований
99
  • Ліки для найкращих друзів
История (цель) кампании

Це Ваня і Таміла, і вони - найкращі друзі. Як будь-які діти, вони планують спільні дуже секретні пригоди і бігти в спеку в кіно з морозивом. Найважливіший же план для обох - перемогти рак. І в цьому їм потрібна ваша допомога. Ваня з Тамілою познайомились не в школі і не у дворі, а у відділенні Дніпровської обласної дитячої лікарні.

Ваня - непосидючий з малих років. У п'ять уже просився до футбольної команди. Чекав з нетерпінням, коли йому виповниться шість, щоб грати як справжні футболісти - в команді і з тренером. А поки ріс, готувався кожен день, дивився в інтернеті фінти і не відпускав м'яч, поки не вийде. У школі одного футболу стало мало. До захоплень додались карате, малювання і танці. Одного дня дев’ятирічний Ваня потрапив до лікаря із запаленням лімфовузлів. Здав аналізи, пройшов обстеження. Рак крові. З самого початку лікування хлопець дуже важко переносив хіміотерапію, та й в ремісію відразу не увійшов. Зараз він проходить протирецидивні блоки хімії, які раз за разом виснажують імунітет.

У Вані є сильна підтримка - Таміла. Їй чотирнадцять, вона обожнює вишивати, в’язати і плести з бісера прикраси. Життєрадісна Таміла з першого класу стала зірочкою класу - виступала на концертах, не боялась жодних конкурсів. У травні дівчинка захворіла. Спочатку лікували від застуди, потім від пневмонії. Як виявилось пізніше - щоразу не від того. Рак крові. Зараз позаду перший блок інтенсивної хіміотерапії, але лікуватись дівчинці ще довго. Впевнена - сил вистачить, адже поруч Ваня. 

Щира дитяча дружба здатна перемогти багато чого. Втім, є дещо, з чим вона не впорається - інфекції, які загрожують ослабленим організмам Вані і Таміли. Але з цією загрозою може впоратись препарат Біовен. Він підвищить імунітет, і діти зможуть боротись далі - за свої майбутні пригоди і кіно з морозивом. Вартість одного флакона 1650 грн. Дітям потрібні 30 флаконів на суму 49 500 грн. Дорого для двох родин, але під силу сотням благодійників.

[ Закрыть все ]