ru

ДОПОМОЖИ ДІТЯМ ВТЕКТИ ВІД РАКУ: ОККО Dream Team

Список пожертвований
83
  • ДОПОМОЖИ ДІТЯМ ВТЕКТИ ВІД РАКУ: ОККО Dream Team
История (цель) кампании

Привіт! Ми – бігова спільнота ОККО Dream Team. 8 жовтня ми долучимося до учасників Wizz Air Kyiv City Marathon. Представники нашої команди бігтимуть різні дистанції, але основна частина команди кинула собі виклик і вперше подолає 10 км у складі корпоративної естафети.

Усіх нас об’єднує не лише любов до здорового способу життя, а й бажання зробити світ кращим. Саме тому ми долучилися до команди Фонду «Таблеточки» і маємо високу мету – зібрати кошти на портативний апарат штучної вентиляції легень для відділення онкогематології «Київського онкологічного диспансеру».

Наразі такого обладнання на базі відділення немає. Лікарі змушені використовувати застарілі методи, які не дають гарантії на успіх і, відповідно, зменшують шанс  дитини одужати. Наша команда не хоче цього допустити.

Ми вже не вперше беремо участь у благодійних акціях та забігах, однак для кожного з нас, як і для команди загалом, це буде перший досвід у фандрайзингу. Ми переконані:  лише об’єднавшись разом, зможемо досягти своєї мети. Ми віримо, що кожна дитина, попри обставини, має отримати шанс на одужання і щасливе дитинство. І кожен із нас може зробити свій внесок для цього.

Саме це нас надихає, окрилює і живить віру: все реально, варто лише зробити перший крок!

Приєднуйтесь!

21.11.2017

Ми вдячні всім, хто не залишилися байдужими до цієї благородної справи і завдяки чиїм пожертвам вдалося зібрати 14 тисяч 730 гривень. Це ще раз доводить, що разом ми можемо робити навколишній світ кращим.

У листопаді наш партнер – благодійний фонд «Таблеточки» повідомив, що постачальники апаратів штучної вентиляції легень в Україну, на жаль, не змогли надати усієї належної документації, яка підтверджувала б якість пристрою. А тому звернувся до нас із проханням спрямувати зібрані кошти на іншу, не менш актуальну потребу - закупівлю антибактеріального препарату «Аріс» для відділення дитячої онкогематології КООД. Зараз цей препарат необхідний 38 маленьким пацієнтам, які ведуть боротьбу з хворобою. Він входить до переліку ліків супровідної терапії й допомагає захистити ослаблений дитячий організм від небезпечних інфекцій та ускладнень. Усвідомлюючи важливість системного повноцінного лікування дітей з онкологічними захворюваннями, представники ОККО Dream Team  прийняли пропозицію фонду і 17 листопада передали медикам 38 упаковок препарату "Аріс".


Мережа АЗК ОККО («Концерн Галнафтогаз») - одна з найбільших автозаправних мереж в Україні, до складу якої входить понад 400 автозаправних комплексів. У структурі компанії - найбільша в Україні мережа закладів харчування в дорозі. Зокрема, 41 ресторан під брендами A la minute, Pasta Mia та Meiwei. «Концерн Галнафтогаз» також  реалізує товари через магазини на АЗК, продає нафтопродукти великим та малим гуртом, надає експертизу якості пального, зберігає та транспортує нафтопродукти.

[ Закрыть все ]