ru

Допоможи дітям втекти від раку: Катя Склянченко

Список пожертвований
22
  • Допоможи дітям втекти від раку: Катя Склянченко
История (цель) кампании

Привіт! Мене звати Катя і я люблю допомагати. Кожного разу, обираючи мету фандрейзингової кампаніі, мені дуже важко виокремити щось одне. Тому цього разу я вибрала для себе нову ціль - підтримка невиліковно хворих дітей. 

Я збираю кошти, щоб родини з важкохворими дітьми витрачали свій час один на одного. А необхідні медичні витратні матеріли у них будуть. 5 тисяч гривень дасть таку можливіть на цілий місяць трьом дітям. За ці кошти ми непросто закриємо потребу у  засобах догляду: ми подаруємо час, можливості та  радісні емоції родинам. Це надзвичайно важлива справа і я шалено сподіваюсь на вашу підтримку. Саме тому, 22 квітня я біжу дистанцію на Nova Poshta Kyiv Half Marathon в складі команди фонду Таблеточки.

Не всіх онкохворих дітей можна вилікувати, але усім можна допомоги. Для покращення життя невиліковно хворих дітей та їх сімей Таблеточки створили паліативну програму допомоги. Фонд разом з благодійниками закуповує ліки, витратні матеріали та засоби гігієни, організовує консультатитвну і психологічну допомогу родинам.

Діагнози та симптоми паліативних дітей описують складні медичні терміни. У житті їм важкодоступні прості процеси. Хтось не може сам ковтати їжу і треба встановити зонд, інший не дихає без трахеостоми. Частині дітей постіно потрібні памперси, пелюшки, серветки та креми, щоб підримувати гігієну. Усі ці витратні матеріали роблять життя з хворобою комфортнішим.

Будь-який внесок є важливим. Пам'ятайте, що маленької допомоги не буває, а стати справжнім супергероєм - дуже просто)

[ Закрыть все ]