ru

Допоможи дітям втекти від раку: Arzinger

Список пожертвований
21
  • Допоможи дітям втекти від раку: Arzinger
История (цель) кампании

Привіт! Ми – команда Arzinger, 22 квітня приєднаємось до NOVA POSHTA Kyiv Half Marathon.

Разом з фондом «Таблеточки» ми хочемо підтримати діток з онкологічними захворюваннями, які потребують паліативної медичної допомоги. Зараз це 19 родин з різних регіонів України.

Паліативна допомога — це поліпшення якості життя маленьких пацієнтів та їхніх сімей, які, на жаль, вже не зможуть подолати хворобу. Однак, їм можна і треба допомогти!

Полегшення стану дітей можливе за рахунок знеболювальних препаратів, правильного догляду, гігієни та, звісно ж, психологічної підтримки. На превеликий жаль, державного забезпечення паліативною допомогою не вистачає для усіх онкохворих дітей, які цього потребують. Батьки залишаються один на один з складними симптомами та відсутністю засобів для їх полегшення.

Наша команда ставить собі за мету, на скільки це можливо, зарадити стражданням маленьких пацієнтів, забезпечивши їх необхідними препаратами та засобами гігієни. 

Хай дитинство буде без болю!


Адвокатське об’єднання Arzinger з головним офісом у Києві та регіональними філіями в Західній та Південній Україні є одним з лідерів ринку юридичних послуг в Україні і вже більше 15 років забезпечує своїх клієнтів високоякісною юридичною підтримкою по всій території країни. Серед клієнтів компанії – провідні представники міжнародного та локального бізнесу.

[ Закрыть все ]