ru

Допоможи дітям втекти від раку: Юрій Подлєсний

Список пожертвований
41
  • Допоможи дітям втекти від раку: Юрій Подлєсний
История (цель) кампании

Вже третій рік поспіль я організовую забіги із перешкодами «Гонка Нації». Це забіги, де люди можуть випробувати свої сили, волю та дух. Люди самі обирають для себе цей непростий шлях. Але є ті, які щоденно проходять випробування сили, волі та духу не за власним бажанням. Наприклад, діти із онкологічними захворюваннями та їхні відчайдушні батьки. 

Лікування таких дітей - це справжній забіг із перешкодами. Такими, як відсутність грошей на ліки, відсутність ліків в лікарнях, в країні, відсутність нормальних умов для лікування, донорської крові та багато чого іншого. Не кожна дитина може пройти цей важкий шлях - помирає кожна друга. Але цю статистику можна змінити. Наприклад, завдяки своєчасній доступності ліків та медичної техніки. Тож я вирішив долучитися до боротьби із дитячим раком, бо теж можу щось змінити.

9 квітня я пробіжу дистанцію на Київському півмарафоні в складі команди благодійного фонду «Таблеточки». До цього дня я збиратиму 50 тисяч гривень на закупівлю 200 інфузійних систем Terumo Terufusion. Таким чином можна будет покрити місячну потребу у системах для відділення інтенсивної хіміотерапії Охматдиту. 

Ці системи - своєрідна концентрація сили для дітей, які лікуються від онкогематологічних захворювань. Їх використовують як витратні матеріали до інфузоматів при введенні дитині препаратів хіміотерапії та фізрозчинів. Інфузомат дозує та своєчасно вводить необхідну кількість препарату в організм пацієнта. І таких систем завжди потрібно багато: при високодозній хіміотерапії систему змінюють раз на день, при звичайній - раз на три дні. Але держава не забезпечує пацієнтів необхідною кількістю систем. І доки ситуація не змінилась, ми можемо допомогти дітям безперервно та ефективно лікуватися. 

Долучайтесь. Одна система - це 250 грн. Разом ми зможемо зібрати набагато більше. 

________

Юрій Подлєсний - організатор забігів з перешкодами "Гонка Нації» (Race Nation). З травня 2015 року він із командою провів вже 10 забігів із 7124 учасниками в Києві, Харкові, Одесі і Буковелі, провів 114 організованих тренувань і спроектував 98 перешкод.

[ Закрыть все ]