ru

Допоможемо дітям втекти від раку: ORIFLAME

Список пожертвований
17
  • Допоможемо дітям втекти від раку: ORIFLAME
История (цель) кампании

Біг – це класно! А ще біг рятує життя. 8 жовтня бігова команда співробітників компанії ORIFLAME візьме участь у благодійному забігу Kyiv Marathon. Ми подолаємо дистанції в 5, 10, 21 і 42 км, і своєю участю прагнемо допомогти онкохворим дітям, підопічним благодійного фонду «Таблеточки».

Наша мета – допомогти зібрати 100 тис. гривень на придбання протигрибкового препарату «Віфенд».

Є захворювання, при яких кістковий мозок просто не виробляє потрібних клітин для боротьби з хворобою. В інших випадках хіміотерапія знищує не тільки хворі клітини, а й здорові, тому грибкова та інші інфекції – часті супутники гематологічних захворювань. Для боротьби з цими інфекціями лікарі використовують протигрибкові препарати.

Ми в компанії ORIFLAME любимо спорт, закликаємо всіх вести здоровий спосіб життя, беремо участь у різних забігах. І хочемо, щоб це ще й приносило користь іншим. Ми дуже сподіваємося допомогти малюкам з фонду «Таблеточки», адже на зібрані кошти у фонді зможуть закупити 34 упаковки «Віфенду» і закрити потребу в цих дорогих ліках хоча б для декількох дітей.

Підтримати дітей у боротьбі з раком ви можете на цій сторінці, перерахувавши будь-яку зручну вам суму.

Перемогти дитячий рак ми можемо разом. Приєднуйтесь!


Компанія Оріфлейм була заснована в 1967 році двома братами Йонасом і Робертом аф Йокнік та їхнім другом Бенгтом Хельстеном, і тепер є міжнародною косметичною компанією прямих продажів, що працює в більш ніж 60 країнах світу. Ми пропонуємо широкий вибір натуральної шведської косметики, виробленої з використанням найсучасніших технологій.

Оріфлейм завжди підтримував тих, хто втілює свої мрії в життя. Цей принцип розповсюджується і на благодійність, якою компанія займається з моменту свого заснування.

[ Закрыть все ]