ru

День народження Postmen

28350 грн.
из необходимых 100000 грн.
0%
Postmen
Помочь сейчас
Поделиться в facebook
Список пожертвований
49
  • День народження Postmen
История (цель) кампании

У квітні Postmen DA — 7 років!

І для нас особливо важливі твої привітання, підтримка та допомога. Цілий місяць наші топи ділитимуться своїми знаннями та секретами успіху в digital заради того, щоб допомогти дітям.

Заради того, щоб 100, 200, 300, 500 грн твоєї допомоги перетворились на маски для медсестер, антисептики для онковідділень, дні під захистом від мікробів для онкохворих дітей і ночі сну для їхніх батьків.

Заради того, щоб 100 000 грн, які ми зберемо, могли стати тижневим запасом ліків для 56 дітей, які лікуються від раку крові в "Охматдиті": протипухлинними, антибактеріальними та іншими препаратами й витратними матеріалами, які допомагають перемагати хворобу.

Це особливе та незвичне святкування для нас. Ми готуємо добрі Wake Up online-лекції й знаємо, що можемо розраховувати на твою підтримку й допомогу.

Вмикай 7 прямих ефірів Wake Up від топів Postmen на http://www.youtube.com/wakeupua та отримуй круті знання, допомагаючи дітям.

Привітай нас благодійним донейтом, який перетвориться на допомогу маленьким борцям із раком – підопічним фонду Таблеточки.

[ Закрыть все ]