ru

Біжу за тебе

Список пожертвований
14
  • Біжу за тебе
История (цель) кампании

Привіт друзі! Я вперше беру участь у благочинності такого формату, але сподіваюся її мета буде досягнута, принаймні я робитиму все, щоб досягти її.

Цього року я бігтиму на 11 Wizz Air Kyiv City Marathon півмарафонську дистанцію. І це для мене дуже особлива та визначна подія, адже 5 років поспіль я була "по той бік барикади" найбільшої бігової події в Україні - волонтерській та організаторській. Всі ці роки я підтримувала кожного учасника, раділа їх перемогам і заряджалася ендорфінами від щирих емоцій. Я вирішила, що хочу пам'ятати про цю подію не лише дивлячись на фінішну медаль, але й зробивши щось добре, і таке, щоб це мені постійно нагадувало про те, хто я є.

1 листопада я бігтиму для дітей, які місяцями не можуть вийти зі своєї палати, гратися з однолітками та просто мати безтурботне дитинство. Бігтиму для дітей, які мають дорослі захворювання. Моя мета зібрати 3000 тис. грн.

Це невеликі гроші, але на них може закупити медичний препарат, і в якоїсь дитини з'явиться ще один шанс. Прошу кожного з вас підтримати мене в цій справі, обіцяю розділити з вами цю маленьку перемогу.

[ Закрыть все ]