ru

Біг Добра 100 км

Список пожертвований
56
  • Біг Добра 100 км
История (цель) кампании

Привіт!

Мене звати Сергій! Мені 37 років і я ніколи не займався спортом, а біг завжди вважав нудним одноманітним заняттям для диваків. Але два роки тому несподівано почув захопливу історію від знайомої про її перший півмарафон (21 км) і вже через пів року пробіг свою першу «половинку», а восени 2019 року став марафонцем під час Wizz Air Kyiv City Marathon.

Сьогодні біг став важливою і приємною частиною щоденного життя. Але в цьому році карантин став причиною суттєвих обмежень. Звичні місця для пробіжок та дитячих розваг стали недоступні. Діти, позбавлені можливості використати свою енергію на свіжому повітрі з однолітками, надокучали своїм батькам, які намагались працювати дистанційно вдома. Коли донька відволікала мене в ці дні, я, як і решта батьків, дратувався, але розумів, що саме так і має поводитись здорова дитина. Невпинно спілкуватись та рухатись. І як добре, що вона може це робити.

На жаль, багато дітей в Україні позбавлені такої можливості через страшну хворобу – рак. Життя таких дітей та їх сімей – це тривала боротьба, яка далеко не завжди закінчується успішно. Благодійний фонд «Таблеточки» з 2011 року щоденно допомагає українським родинам перемагати рак, а лікарям — зберегти життя онкохворих дітей.

Саме тому я поставив собі за мету до кінця 2020 року пробігти дистанцію в 100 км (за раз) та зібрати 50 тисяч гривень для фонду "Таблеточки". Зокрема, для паліативної програми дітям з онкологічними захворюваннями, яким не допомогло отримане лікування. Цих дітей неможливо вилікувати, але їм можливо допомогти жити без болю, забезпечити якісний догляд, підтримати та розважити.

Буду дуже вдячний за вашу підтримку!

А всіх, хто захоплюється бігом, запрошую, разом зі мною протягом компанії перераховувати по 1 гривні за кожен подоланий кілометр. Приєднуйтесь!

#БігДобра

[ Закрыть все ]