en

Добродарунки)

List of donations
16
  • Добродарунки)
History (goal) campaign

Моє дитинство прийшлося на 90-і, мама каже, що я була дуже розуміюча дитина і ніколи настирливо не випрошувала якихось нових забавок, не топала ногами від захцянок, бо тоді зі всім, знаєте, було доволі трудно. А, єдине, певно, що я пам‘ятаю таки дуууже просила, це купити фортепіано і записати мене в музичну школу. Так от, щоб придбати те фортепіано, моїм пречудовим батькам довелось продати весь паркет, який планували стелити в хаті, а тим паркетом, здається, татові за роботу «заплатили».

Хтось ще тоді сказав батькам «тьху, ви могли ліпше корову купити, аніж те дримбало, нашо їй в селі та музика» ;) А мама любила, як я грала їй «Полонез» Огінського ))

Сьогодні мені 33, і, знаєте, мені досі трудно дається про що-небудь просити ;) Зазвичай, відповідь на «що б ти хотіла у подарунок?» - «та ну, нічого не треба».

Сьогодні мені 33, і я вже трохи вирозуміла, що часом попросити — це здОрово і здорОво, тому залюбки скажу, що хочу в подарунок: прошу переказати зручну суму тут — для фонду "Таблеточки".

Я довіряю фонду, знаю деяких діток, про яких піклується фонд, і я б дуже тішилася, якби ми, хоч трохи спричинились, щоб вони мали більший шанс на здоров‘я і на своє щире бажання, на своє «фортепіано» і цьому подарунку від вас, друзі, я б нестримно тішилася))

EN:

For my Birthday I`d like to ask you to donate to Tabletochki.

This organization helps kids to cope with cancer.

Let's celebrate my birthday together!)

[ Close all ]