UAH 450 raised of UAH 5000 goal
9 %
Добра справа в День Народження!:)

Привіт, друзі! Уже за кілька днів мій день народження, а це хороший привід "додати плюсик в свою карму, і не тільки в свою" подарувавши шанс тому, хто його чекає понад усе.

Майже все своє свідоме життя, зустрічаючи пост чи новину про те що комусь потрібна допомога - я завжди щиро співчувала але, чесно кажучи, ніколи не допомогала, швидко придумуючи собі оправдання типу "зараз немає вільних коштів на карті" чи "звідки мені знати, що мої кошти точно підуть на допомогу" чи ще щось в тому роді. Але при цьому завжди вірила і продовжую вірити: Те що для когось дрібниця - для іншого може стати цілим світом, чи хоча б тим самим, таким необхідним шансом!

А сьогодні, листаючи сторінки інтернету в пошуках ідеї для проведення свого чергового дня народження, я випадково натрапила на згадку про "Таблеточки" - Благодійний Фонд, який захищає інтереси дітей з онкологічними захворюваннями в Україні (деякий час назад я мала можливість особисто познайомитися з роботою цієї організації і переконатися в тому що їх робота дійсно гідна поваги!) - і я зрозуміла, що саме добра справа буде найкращим подарунком для мене.

Буду з вами відверта - я навмисне не вибирала собі підопічного, не вибирала якій саме дитині я хочу допомогти, бо я, нажаль, не знайома з історією кожного з тих кому допомогають "Таблеточки", а навіть якби я з усіма ними познайомилася - мені було б дуже важко вибрати кому саме допомогти.. але я впевнена що "Таблеточки" знають кому той самий шанс на одужання потрібен вже сьогодні і саме йому передадуть мої кілька гривень!

Мені буде безмежно приємно, якщо в честь мого дня народження, кожен з вас хто хотів би мене привітати чи просто зробити мені приємно, перерахує комфортну для себе суму на цю чудову справу і подарує маленьке чудо тому - кому це дійсно потрібно!

Пам'ятайте! Те що для когось дрібниця - для іншого може бути цілим світом!

Support now
Have already supported (5)
02.07.2018
Риба Ольга
50 грн
02.07.2018
Яропуд Сергій
50 грн
03.07.2018
Карабардіна Анастасія Андріївна
50 грн
Я бажаю діткам бути здоровими
08.07.2018
Захлєбаєв Максим Володимирович
100 грн
11.08.2018
Бабич Лєна
200 грн
lenababych1991@mail.ua