en

День народження Postmen

28350 uah.
from needed 100000 uah.
0%
Postmen
Donate Now
Share on facebook
List of donations
49
  • День народження Postmen
History (goal) campaign

У квітні Postmen DA — 7 років!

І для нас особливо важливі твої привітання, підтримка та допомога. Цілий місяць наші топи ділитимуться своїми знаннями та секретами успіху в digital заради того, щоб допомогти дітям.

Заради того, щоб 100, 200, 300, 500 грн твоєї допомоги перетворились на маски для медсестер, антисептики для онковідділень, дні під захистом від мікробів для онкохворих дітей і ночі сну для їхніх батьків.

Заради того, щоб 100 000 грн, які ми зберемо, могли стати тижневим запасом ліків для 56 дітей, які лікуються від раку крові в "Охматдиті": протипухлинними, антибактеріальними та іншими препаратами й витратними матеріалами, які допомагають перемагати хворобу.

Це особливе та незвичне святкування для нас. Ми готуємо добрі Wake Up online-лекції й знаємо, що можемо розраховувати на твою підтримку й допомогу.

Вмикай 7 прямих ефірів Wake Up від топів Postmen на http://www.youtube.com/wakeupua та отримуй круті знання, допомагаючи дітям.

Привітай нас благодійним донейтом, який перетвориться на допомогу маленьким борцям із раком – підопічним фонду Таблеточки.

[ Close all ]