en

Забіг дітям життя зберіг

List of donations
120
  • Забіг дітям життя зберіг
History (goal) campaign

UPD У зв`язку зі скасуванням марафону в Токіо, через ризик поширення короновірусу COVID-19, моя участь у заході перенесена на наступний рік. Натомість збір коштів для фонду «Таблеточки» не скасовується, а подовжується до лютого 2021 року. Таким чином, у нас точно буде можливість зібрати всю суму. Долучайтесь!

Привіт.

Мене звуть Федір, мені 33 роки, і я бігун любитель. У недавньому часі я виграв слот на участь в Tokyo Marathon 2020, який буде проходити 1 березня 2020 року, в м. Токіо, Японія. Для тих, хто не в курсі, це один з 6 найпрестижніших марафонів світу, який входить в серію World Marathon Majors (Бостонський, Лондонський, Берлінський, Чиказький, Нью-Йоркський і Токійський марафони), шанси потрапити на нього вкрай мінімальні. Наприклад, для участі в Tokyo Marathon 2019 було подано 330 271 заявку, а ліміт учасників складав - 37 500 атлетів. Звичайно ж, я не можу відмовити собі в такому корисному задоволенні, як пробігти цей марафон і тому веду зараз активну фізичну підготовку до забігу. 

Але крім особистої користі, я хочу допомогти онкохворим діткам, а також їх батькам і зібрати для фонду «Таблеточки» до 20 лютого 2020 р., суму в розмірі 50 тис. грн.

Чому фонд «Таблеточки»? На жаль, в Україні виживає близько 50% онкохворих дітей. Це дуже малий показник, тому що, наприклад в США і деяких європейських країнах, він становить 90-95%. Благодійний фонд «Таблеточки» з 2011 року щодня допомагає українським родинам перемагати рак, а лікарям - рятувати життя онкохворих дітей і займається цією проблемою не тільки завдяки адресній допомозі, а й розв'язує системні проблеми в організації медичної допомоги таким дітям в Україні.

Буду особисто вдячний кожному хто приєднається до моєї ініціативи та внесе свій посильний фінансовий внесок для допомоги діткам. Імена всіх, хто візьме участь у цій ініціативі я надрукую на пам'ятній футболці, в якій, власне, і проведу забіг. Також, кожен охочий зможе залишити на ній свій автограф і зробити фото на пам'ять (час і місце я повідомлю окремо на своїй сторінці в fb). Ця футболка надалі, буде подарована фонду.

І ще, першу 1 тис. грн., я вже пожертвував, таким чином зібрати потрібно вже не 50 тис., а 49 тис. грн.

Допоможемо онкохворим діткам разом!

#забіг_дітям_життя_зберіг #charityrun #таблеточки #TokyoMarathon

[ Close all ]