ru

День Лимонаду 2019

  • День Лимонаду 2019
История (цель) кампании

Друзі!

Зовсім скоро наша найбільша, найосвіжаючіша й найсмачніша акція – День лимонаду. 
З 2015 року завдяки учасникам Дня лимонаду понад 300 онкохворих дітей отримали допомогу на суму понад 1 970 000 грн!

З 9-го серпня тисячі любителів лимонаду по всій країні об'єднаються, щоб зібрати кошти на допомогу онкохворим дітям. Ми хочемо продовжити смачну традицію разом із вами!

Як це працює?

Легко! Для проведення Дня лимонаду потрібні лише настрій і бажання організувати свій благодійний захід, де буде продано лимонад на користь підопічних фонду. Наприклад, ярмарок чи пікнік для сусідів у дворі будинку, сімейне свято з дітлахами на відкритому повітрі або найдобрішу вечірку року для ваших друзів і близьких. Також, ви можете підсолодити свято домашньою випічкою або іншими смаколиками.

Провести захід можна у будь-який день серпня, починаючи з 9-го числа.

Щоб ваша підготовка пройшла швидко й весело, ми підготували порадник та шаблони інформаційних матеріалів про акцію (плакати, стіролочки-вказівники, цінники тощо), які ви можете роздрукувати у потрібній кількості. Усі матеріали за посиланням.

Ви з нами? :)

Будь ласка, лист про участь надсилайте на адресу volunteer@tabletochki.org  із позначкою «День Лимонаду 2019_Волонтери». У листі вкажіть ім’я та прізвище організатора, місто й дату проведення заходу.

Ми пропонуємо знову весело провести час і гуртом наблизити одужання наших маленьких борців за життя. 

Приєднуйтесь, адже допомагати - це разом!

[ Закрыть все ]